De installatieavond komt nu wel heel dichtbij. Heb ik mijn naam al gehoord, jazeker! Het wordt me zo nu en dan tamelijk heet onder de voeten. Maar ik ben op mijn hoede.
Tijdens mijn activiteit als vrijwilliger hebt u mij ongetwijfeld wel eens gezien. Niet altijd in mijn dagelijkse kloffie en misschien herkende u mij niet. Als je de installatieavond al wat vaker hebt bezocht, zijn we elkaar daar zeker al eens tegen gekomen. Wij wonen tegenwoordig ook tamelijk vrij en redelijk centraal in het dorp. Van mijn achterburen heb ik tot nu toe weinig last.
Dit was het laatste stukje in het Walhalla. Hou facebook en de website van De Krotenkokers in de gaten, mogelijk komt daar nog een laatste aanwijzing op. Alaaf!